Partnerzy

Home /Partnerzy

Każdy czas jest odpowiedni do planowania swojego biznesu


Przez długi czas budujemy relacje z klientami i dostawcami, ponieważ każda branża ma swoje specyficzne wymagania. Dlatego jeśli w ostatnim czasie myślałeś o poszerzeniu swojej oferty, wiemy że nasz produkt będzie idealny dla Ciebie.

Czy chciałbyś zarabiać więcej, przy minimalnym nakładzie pracy?


Jeśli jesteś architektem, deweloperem, wykonawcą ogrodów lub pracujesz w branży związanej z budową domów jednorodzinnych oraz ogrodów możesz dodatkowo zaoferować swoim klientom nowoczesną piwniczkę o wyjątkowym designie i zwiększyć swoje przychody. Wierzymy, że nasz produkt zachwyci wszystkich, a dzięki temu, że jest gotowym rozwiązaniem nie wymaga od Ciebie dodatkowych nakładów pracy.


Dlaczego piwniczki.pl?


  • Nasza szeroka oferta zaspokoi potrzeby każdego klienta, piwniczka CoolCubby jako kompleksowe rozwiązanie dla najbardziej wymagających lub Modułowe Piwniczki Sklepieniowe pozwalające na przedstawienie indywidualnego projektu.
  • Gotowe rozwiązanie, najwyższej jakości materiały, idealnie gładkie ściany, wentylacja, 100% szczelność
  • Oferujemy dodatkowe usługi montażu oraz transportu, dzięki czemu nasza obsługa jest kompleksowa i nie wymaga zaangażowania klienta
  • 2-letnia gwarancja na materiały konstrukcyjne

Na czym polega współpraca?

  • Jeśli Twój klient marzy o piwniczce wystarczy, że polecisz mu nasz produkt, a my zajmiemy się całym procesem sprzedaży w Systemie Poleceń
  • Jako Partner, będziesz miał możliwość korzystać z naszych materiałów marketingowych oraz piwniczek pokazowych
  • Możesz również zostać dystrybutorem i bezpośrednio oferować piwniczki swoim klientom

Zainteresowany współpracą?

Wypełnij krótki formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, aby omówić dodatkowe szczegóły współpracy i przedstawić Ci naszą ofertę!