Materiał


Nasze piwniczki zbudowane są z laminatu poliestrowo szklanego w technologii bliźniaczej do budowy jachtów. Jest więc ona odporna na wilgoć i starzenie, długowieczna, stabilna wymiarowo w czasie oraz długotrwale estetyczna.


Konstrukcja


Zaprojektowana przez nasz zespół inżynierów konstrukcja piwniczki jest zintegrowana. Zawiera w sobie usztywnione poszycie, dzięki czemu Twoja nowoczesna ziemianka będzie szczelna i wytrzymała. W poszyciu może się również znajdować kanał wentylacyjny, co zapewni odpowiednią cyrkulację powietrza wewnątrz piwniczki.


Bezpieczeństwo


Wszystkie wewnętrzne powierzchnie piwniczki posiadają atest do kontaktu z żywnością. Schody prowadzące do jej wnętrza pokryte są powłoką antypoślizgową, dzięki czemu każda wyprawa po Twoje zapasy będzie bezpieczna.


Szczelność


Dzięki absolutnej szczelności piwniczka jest zabezpieczona przed gryzoniami oraz dostawaniem się wody do jej wnętrza.


Wnętrze


Wnętrze piwniczki zostało zaprojektowane w taki sposób, aby idealnie zagospodarować powierzchnię do przechowywania. Jest wykończone na wysoki połysk i łatwe do utrzymania w czystości.


Design


Projektanci piwniczki zadbali o każdy szczegół. Organiczny kształt półek pozwala na pełne wykorzystanie dostępnej przestrzeni magazynowej. Wnętrze to odpowiednio duża, dokładnie oświetlona przestrzeń aby zapewnić komfort podczas przebywania w piwniczce.

Ogród


Wzniesienie na piwniczce może stać się doskonałym tłem dla kompozycji roślinnej, układu skalnego lub przestrzeni zabaw dla dzieci. Podczas zakupu masz możliwość wyboru koloru drzwi wejściowych tak, aby piwniczka idealnie wpasowała się w styl Twojego ogrodu.

Ekologia


Dzięki izolacji, jaką tworzy warstwa ziemi znajdująca się nad piwniczką, w jej wnętrzu, zarówno latem, jak i zimą panuje odpowiednia temperatura do przechowywania żywności. Piwniczka może zastąpić lodówkę bez konieczności użycia prądu.


Transport


Kupując piwniczkę możesz liczyć na naszą pomoc i zaangażowanie. Zajmujemy się zarówno transportem jak i montażem. Piwniczka dostarczona jest w jednym, gotowym elemencie wraz z wyposażeniem (półki, oświetlenie LED, miernik temperatury oraz wilgotności).


Montaż


Jej montaż odbywa się w ciągu jednego dnia, bez dewastacji ogrodu. Poradzimy sobie nawet z wysokimi wodami gruntowymi.


Mobilność


Istnieje możliwość wykopania piwniczki i zmiany jej lokalizacji.


Recykling


Do produkcji piwniczek używamy innowacyjnego kompozytu w którego skład wchodzą materiały z recyklingu laminatów.


Zobacz naszą ofertę

Obejrzyj film i zajrzyj do wnętrza ziemianki